HAŠK poveo 2-0, ali Opatija preokrenula za slavlje

HASK_OPATIJA

Nogometaši HAŠK-a nisu uspjeli pobijediti Opatiju na svom travnjaku u susretu 21. kola 3. HNL Zapad. Crveni su zabili tri gola, ali nije bilo dostatno jer su gosti slavili čak 5-3.

Krenulo je sjajno. Nogometaši HAŠK-a poveli su golovima Ivana Zelenike 2-0, sjajni napadač zabijao je u 33. i u 51. minuti, ali nakon toga uslijedio je odgovor gostiju s Jadrana. Matija Petrović zabio je u 65. minuti, potom su se u strijelce upisali Antonio Pejanović (76) i Toni Rudan (86), a dva gola zabio je Aleksandar Šolić (74, 90).

Rezultat je na kraju ublažio Vid Krajačić u drugoj minuti sudačke nadoknade. Čak 13 golova primila je obrana HAŠK-a u zadnje tri utakmice, prilično alarmantan podatak u samoj završnici Prvenstva.

HAŠK je trenutačno na 12. mjestu sa 24 osvojena boda. Sljedeći nastup imat će crveni 15. travnja u 16:30 sati protiv Dubrave Tim Kabla.

Fotografija: Sportnews