Kadetima i juniorima bod, mlađi kadeti ‘slomili’ Segestu

HAŠK - Gorica (juniori), rujan 2016.

Kadeti su se vratili neporaženi u Prvoj HNL, ali i juniori su odigrali odlično protiv Dubrava TK-a i zanimljivo ostvarili identičan rezultat baš kao i seniori 3-3.

Strijelci za HAŠK bili su Luka Marković u 37. minuti, a dva puta upisao se Martin Sekulić koji je bio strijelac u 28. i 79. minuti. Kadeti II odigrali su 0-0 protiv istoimenog protivnika.

Kadeti su otkinulu bod na gostovanju protiv Šibenika jer su odigrali 0-0 protiv domaćina, dok su pioniri poraženi 3-1. Jedini gol za crvene zabio je David Kieran Kovačić u 69. minuti.

Momčad pionira II poražena je 5-1 od Segeste. Mlađi pioniri slavili su 4-1 na gostovanju protiv Segeste, a za momčad Zorana Marčetića zabijali su Dominik Vranješ (20), Filip Djevelekaj (28), Matija Kolobarić (37), Edi Ovčina (55).