Odličan HAŠK ‘pomeo’ i juniore Trnja

trnje-hask
Bravo za juniore Igora Tolića, nastavljaju sa sjajnim izdanjima. Osim seniora 1-0, slavili su i juniori protiv Trnja, bilo je 4-2 na gostovanju.

Posebno je bilo zanimljivo otvaranje utakmice, jer je u prve dvije minute utakmice već bilo 2-0 za igrače HAŠK-a. Oba gola zabio je Martin Sekulić, a zabio je i s bijele točke u 24. minuti. Upisao se i Antonio Bojo u 76. minuti.

Kadeti nisu uspjeli iznenaditi u derbiju istočnog dijela grada. Modri su slavili 5-1, a jedini gol za domaćina zabio je Donat Brlić u 39. minuti. Dinamo je očekivano pobijedio i kod pionira, bilo je 7-1 za goste na Pešćenici. Jedini gol za crvene zabio je David Mazarekić u 29. minuti.

HAŠK je odigrao 2-2 protiv Hrvatskog dragovoljca u kategoriji pionira II, a strijelac za domaću momčad bio je Džemal Osmanović u 42. i 68. minuti.

Evo i ostalih dostupnih rezulatata od prošlog vikenda…