Pioniri ‘slomili’ Istru, juniori odigrali 1-1 protiv Samobora

kadeti

Kao i inače bilo je dosta uzbuđenja u svih 15 selekcija najstarijeg hrvatskog kluba, pioniri su slavili u Prvoj HNL, a kadeti nisu uspjeli do bodova ovoga puta. Evo detaljnijeg izvještaja…

Juniori Igora Tolića odigrali su 1-1. Ivan Penava nagovijesti je moguće sjajne stvari na Peščenici jer je zabio već u drugoj minuti, međutim gosti sa zapada zabili su u 41. minuti preko Kristijana Regovića i tako neporaženi napustili Zagreb.

Pioniri su upisali pobjedu u Prvoj HNL. Jedini strijelac za momčad s Peščenice bio je Guido Pizzitola, a zabio je u 55. minuti protiv Istre 1961. U utakmici kadeta u Prvoj HNL igra sudbine htjela je da se ponovi utakmica seniora i identičnih 3-5 (protiv Istre). Strijelci za crvene bili su Dominik Kiš (62. minuta) i Gustav Surjan (37, 80).

Kadeti III slavili su protiv momčadi Studentski Grad 4-2. Junak pobjede u momčadi HAŠK bio je Mahmud El-Hajj koji je zabio tri gola (29, 40, 62), a upisao se još i Edin Bečirović (25).