Triler i u Sesvetama, HAŠK osvojio bod

dubrava-hask
Nogometaši HAŠK-a ostali su neporaženi na teškom gostovanju kod Dubrave Tim kabela. Bilo je i ovoga vikenda mnoštvo golova, čak 3-3 na istoku grada…

Na stadionu Sesvetska dolina u Sesvetama prvi su zabili domaći nogometaši. Blaženko Klarić zatresao je mrežu crvenima u 2. minuti, ali samo tri minute kasnije poravnao je Mirko Šugić. Isti je igrao povisio na 2-1 za HAŠK u 30. minuti, no na poluvrijeme se otišlo ipak s “iksom” jer je Blaženko Klarić bio precizan i u 42. minuti.

Vid Krajačić zabio je za 3-2 u 57. minuti, ali tri minute kasnije konačni rezultat utakmice postavio je Mirko Baučić. Bio je to susret s pet žutih kartona, a na stadionu se okupilo nekih 200-njak gledatelja.

HAŠK je u 22 utakmice skupio 25 bodova i trenutačno je na 13. mjestu. U sljedećem kolu HAŠK igra protiv Vrapča na svom travnjaku. Susret je na rasporedu 22. travnja u 16:30 sati, uzbuđenja se nastavljaju…

Fotografija: Sportnews